Náhradní díly a příslušenství

Generic placeholder imageGeneric placeholder imageGeneric placeholder image

ŠKODA Originální díly 

Značka ŠKODA klade vysoké nároky na výrobu a vývoj ŠKODA Originálních dílů. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá. Sortiment ŠKODA Originálních dílů zahrnuje běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Na ŠKODA Originální díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Originální díly jsou dostupné až 15 let po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz ŠKODA neměli originální náhradní díl.

 

Originální díly Volkswagen® 

Originální díly Volkswagen® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti a přesnosti lícování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.

Originální díly Volkswagen® vznikají s vývojem vozu, a jsou proto optimálně sladěné s každým modelem. Jejich kvalita a funkčnost plní nejvyšší standardy napříč celým sortimentem. Pokud budete skutečně někdy potřebovat náhradu, ať jezdíte jakýmkoliv modelem Volkswagen, vždy byste se měl/a rozhodnout opět pro originál. Originální díly Volkswagen® jsou vždy co nejrychleji tam, kde je jich zapotřebí. Mobilní zůstanete i díky tomu, že zaručujeme dodávky dílů potřebných k jízdní připravenosti vozu 15 let po výběhu dané série modelu. A v neposlední řadě mají Originální díly Volkswagen® jednu zcela speciální výhodu: každé vylepšení našich sériových vozů se v nich hned promítne.

 

ŠKODA Economy díly

Jedná se o speciální skupinu náhradních dílů, které byly optimálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla. V sortimentu ŠKODA Economy dílů najdete například akumulátory, brzdové destičky, výfuky ,tlumiče pérování a mnoho dalších.

Zajímá vás více informací? Navštivte náš Program pro vozy starší 4 let

 

ŠKODA Výměnné díly

ŠKODA Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Široký sortiment ŠKODA Výměnných dílů zahrnuje složité celky jakou jsou kompletní motory, turbodmychadla, alternátory a další.

Zajímá vás více informací? Navštivte náš Program pro vozy starší 4 let