ŠKODA Akční nabídka DPF

AKČNÍ NABÍDKA FILTRŮ PEVNÝCH ČÁSTIC 

ŠKODA Filtry pevných částic za výrazně zvýhodněné ceny 

Filtr pevných částic, tzv. filtr DPF, významnou měrou přispívá k ekologicky šetrnému provozu moderních vouzů s naftovým motorem. Systém čištění spalin s DPF filtrem je vysoce účinné a také technicky sofistikované zařízení, jehož 100% funkčnost může kromě kvality tankovaných paliv, provozních podmínek a stylu jízdy ovlivňovat mnoho dalších faktorů. Nechte si ověřit správnou funkčnost filtru pevných a využijte akční nabídku výměny DPF filtru za zvýhodněné ceny. Vybrat si můžete DPF filtry ze sortimentu ŠKODA Originálních dílů nebo pro automobily starší 4 let z palety ŠKODA Economy dílů. 

ŠKODA Economy díly ceník 

nabídka dpf

ŠKODA Originální díly ceník 

nabidka skoda díly

 

 

SPOUSTA DOBRÝCH DŮVODŮ proč mít DPF v dobré kondici

Filtr pevných částic je komplexní díl, který v sobě skrývá sofistikovaná konstrukční řešení. Kvalitní DPF využívá mimo jiné vysoce precizní voštinovou strukturu vytvořenou z karbidu křemíku a komponenty z drahých kovů s katalyticky redukčními účinky, například platinu a paladium.

Správná funkce filtru pevných částic zaručí:

  • bezvadný chod motoru
  • nižší spotřebu paliva
  • menší opotřebení dalších součástí motoru
  • další roky bezstarostného provozu vozidla

Pouze ŠKODA Originální a Economy filtry pevných částic jsou to nejlepší řešení pro Váš vůz. Zaručují totiž 100% kompatibilitu s Vaším vozem

Další akční nabídky

Letní dovolená 2019

Letní dovolená 2019 

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz?

Zkontrolujeme Vám ho zdarma.