VW Zimní servisní akce

Volkswagen Service přichystá vůz na zimní provoz

→   Výhodná nabídka servisních úkonů, dílů a příslušenství pro zánovní i starší vozy

→   Slevový poukaz na služby pneuservisu, plus výměna stíracích lišt nebo skla čelního okna s bonusem

→   Profesionální prohlídka stavu vozidla a jeho příprava na zimu

 

Po tropickém létu přišel rychle podzim s velmi chladnými rány a vyhlídkou na další ochlazování. Pro motoristy to znamená nejvyšší čas k přípravě vozidla na nejnáročnější období roku. Stejně jako každý rok, usnadňuje Volkswagen Service i letos svým zákazníkům tento krok speciální servisní akcí s názvem Volkswagen Service Zima 2018, která platí od října až do konce letošního roku.

Široký sortiment servisních služeb a produktů je určen pro majitele osobních vozidel Volkswagen všech věkových kategorií. Základem pečlivé přípravy vozidla na zimní období je servisní prohlídka. Zkušení technici při ní pečlivě zkontrolují a posoudí technický stav vozu od brzdové soustavy přes výfukový systém, kola a pneumatiky, chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače, stav akumulátoru, klínový/rozvodový řemen a světlomety, včetně správného nastavení, až po provozní kapaliny.

Zimní výpravy do hor i každodenní provoz může významně usnadnit Originální příslušenství Volkswagen®. Letošní zimní kolekce zahrnuje mimo jiné praktické nástroje pro rychlé očištění vozidla od sněhu a námrazy, řadu ochranných prvků do interiéru od pryžových podlahových rohoží až po plastovou vanu do zavazadlového prostoru nebo praktické střešní nosiče a střešní boxy pro přepravu velkého množství zavazadel a dlouhých předmětů, jako jsou lyže či snowboardy. Sortiment zahrnuje také praktické prvky z oblasti konektivity pro bezproblémové používání chytrých přenosných zařízení na cestách. Pomocí aplikace Volkswagen Connect a zařízení DataPlug získají majitelé vozů Volkswagen přístup k řadě užitečných informací a služeb.

Originální příslušenství Volkswagen® je dokonale přizpůsobeno pro vozy Volkswagen z hlediska technického řešení i estetického dojmu. Při výrobě se používají kvalitní materiály a moderní postupy s důrazem na vysokou úroveň zpracování i těch nejmenších detailů. Veškeré Originální příslušenství Volkswagen® splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy.

 

Kompletní nabídku si prohlédněte zde.

 

Kompletní nabídku pro vozy starší 5 let si prohlédněte zde.

Další akční nabídky

VW STK zdarma

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí u auta stejně jako u Vašeho zdraví. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v našem autorizovaném servise Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou.

VW Plus plán

V našem autorizovaném servisu Volkswagen je pro Vás připraven Plus plán - knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a na nákup Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní vozy.