ŠKODA Akční nabídka DPF

AKČNÍ NABÍDKA FILTRŮ PEVNÝCH ČÁSTIC 

ŠKODA Filtry pevných částic za výrazně zvýhodněné ceny 

Filtr pevných částic, tzv. filtr DPF, významnou měrou přispívá k ekologicky šetrnému provozu moderních vouzů s naftovým motorem. Systém čištění spalin s DPF filtrem je vysoce účinné a také technicky sofistikované zařízení, jehož 100% funkčnost může kromě kvality tankovaných paliv, provozních podmínek a stylu jízdy ovlivňovat mnoho dalších faktorů. Nechte si ověřit správnou funkčnost filtru pevných a využijte akční nabídku výměny DPF filtru za zvýhodněné ceny. Vybrat si můžete DPF filtry ze sortimentu ŠKODA Originálních dílů nebo pro automobily starší 4 let z palety ŠKODA Economy dílů. 

ŠKODA Economy díly ceník 

nabídka dpf

ŠKODA Originální díly ceník 

nabidka skoda díly

 

 

SPOUSTA DOBRÝCH DŮVODŮ proč mít DPF v dobré kondici

Filtr pevných částic je komplexní díl, který v sobě skrývá sofistikovaná konstrukční řešení. Kvalitní DPF využívá mimo jiné vysoce precizní voštinovou strukturu vytvořenou z karbidu křemíku a komponenty z drahých kovů s katalyticky redukčními účinky, například platinu a paladium.

Správná funkce filtru pevných částic zaručí:

  • bezvadný chod motoru
  • nižší spotřebu paliva
  • menší opotřebení dalších součástí motoru
  • další roky bezstarostného provozu vozidla

Pouze ŠKODA Originální a Economy filtry pevných částic jsou to nejlepší řešení pro Váš vůz. Zaručují totiž 100% kompatibilitu s Vaším vozem

Další akční nabídky

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz?

Zkontrolujeme Vám ho zdarma.

Česká zima plná zážitků

Přinášíme Vám další vydání inspirativní brožury, tentokrát na zimní téma.