Nový Volkswagen T-Cross

T-Cross

Pro všechno, čím jste.

Cara Delevingne je herečka a modelka, hraje na bicí, věnuje se boxu, fotografuje a surfuje. Stručně řečeno: je univerzální. A tak se dokonale hodí k novému modelu T-Cross. Ten představuje jedinečnou kombinaci všestrannosti a kompaktnosti a díky svému sebejistému designu crossoveru je připraven na téměř každé dobrodružství.

 

Každý den může být jedinečný.

Bohatě obdařený talentem: Nový T-Cross je funkční a přitom má mnoho podob. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a bohatému spektru možností, které nabízí při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů. Krátce řečeno – T-Cross musí mít každý, kdo miluje dobrodružství.

Nový T-Cross představuje spojení atmosféry města a funkčního designu: Dlouhá kapota motoru a široká mřížka chladiče mu propůjčují výrazný vzhled. Díky své markantní karoserii pak tento všestranný automobil zanechá vždy jedinečný dojem jak ve městě, tak i v terénu.

Již sériová výbava modelu T-Cross zajistí vysokou úroveň kvality. K Vašemu komfortu a bezpečnosti přispívá celá řada prvků výbavy, jako např. variabilní lavice zadního sedadla, rádio "Composition Colour", asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" nebo systém nouzového volání eCall.

Spontánnost představuje vždy dobrý plán. Objednejte se ještě dnes na testovací jízdu u našich prodejců.