Generic placeholder image

Servisní služby

Aby váš vůz dlouho vydržel, spoléháme se výhradně na originální díly a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. Vybavení je pravidelně doplňováno o technická zařízení pro nejnovější modely. Navíc abychom váš vůz znali opravdu do posledního šroubku, musí všichni servisní technici pravidelně absolvovat technická školení.

Nabídka našeho servisu zahrnuje komplexní služby, které váš vůz v průběhu let potřebuje. 

Servisní prohlídky

Abyste Váš vůz udrželi dlouho v dobré kondici, funkční a případně nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera. Informaci o servisních intervalech Vašeho vozu naleznete v servisní knížce příp. v návodu k obsluze vozu, které jsou nedílnou součástí palubní literatry Vašeho vozu. 

Objednávka na servisní prohlídku ŠKODA

Objednávka na servisní prohlídku VOLKSWAGEN

 

Výměna oleje 

Zajistíme pro Váš vůz pravidelný olejový servis spojený s výměnou oleje a olejového filtru, aby byl zaručený správný provoz motoru a jeho dlouhá životnost. 

 

Příprava na STK a měření emisí 

Připravíme Váš vůz na technicou kontrolu a provedeme měření emisí. V případě nutnosti odstraníme po dohodě s Vámi zjištěné nedostatky, které by mohly bránit udělení platné STK na další 2 roky. S námi máte naprostou jistotu, že je Váš vůz dokonale připraven. 

Objednávka na měření emisí a STK ŠKODA

Objednávka na měření emisí a STK VOLKSWAGEN

 

Servis klimatizace

Pro Váš vůz nabízíme kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme množství chladiva. Všechny práce provádíme přesně podle předpisů výrobce a používáme nejmodernější zařízení doporučené výrobcem. V případě potřeby Vám doplníme chladicí médium a klimatizaci vyčistíme speciálním přípravkem. 

Chci se objednat na servis klimatizace se svým vozem ŠKODA

Chci se objednat na servis klimatizace se svým vozem VOLKSWAGEN

 

Geometrie náprav vozu 

Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik Vašeho vozu. Proto Vám nabízíme zaměření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provádíme na nejmodernějším zařízení. 

Mám zájem o kontrolu geometrie mého vozu ŠKODA 

Mám zájem o kontrolu geometrie mého vozu VOLKSWAGEN 

 

Servis karoserie a laku 

Odborně odstraníme veškerá poškození karoserie a lakovaných ploch dle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím originálních dílů. 

Členem našeho týmu je lakýrník, který se umístil na druhém místě v celorepublikové ŠKODA Challenge 2016

 

Sezónní akce 

Aby byl Váš vůz dobře připraven na sezónu, pravidelně pro Vás máme atraktivní akční nabídky.